Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

Комплект камер AHD-43

Комплект аналогових камер видеонаблюдения и регистратор AHD 2.0 MP FullHD для небольших помещений: офиса, частного дома, небольшого склада, отеля, ресторана, магазина
видеонаблюдение
Цена 5420,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание

Комплект провідної системи AHD відеоспостереження для невеликих територій: двору приватного будинку чи офісу, парковки, автомийки, неопалюваного складу, гаражу тощо. Комплект включає в себе 3 AHD відеокамери та високоякісний гібридний відеореєстратор.

Відеокамери обладнані ІЧ-підсвіткою, котра дозволяє вести відеоспостереження навіть в суцільній темряві. Корпус зовнішньої камери надійно захищений від потрапляння вологи та витримує температурний режим від -40 до +60 °C. Запис відеоархіву може вестись постійно, за розкладом, чи за рухом.

За допомогою програмного забезпечення Partizan переглядати відео в архіві чи в режимі онлайн можна як з персонального комп’ютеру, так і з мобільних пристроїв (Android | iOS).

 

Основні характеристики комплекту:

 • Камери с роздільною здатністю 2.0 MP
 • Купольні камери для використання всередині приміщень, вуличні камери для використання в неопалюваних приміщеннях або на вулиці
 • Є можливість вести спостереження цілодобово (камери з ІЧ-підсвіткою)
 • Відеокамери з фіксованим кутом огляду (f 3.6 мм)
 • Об’єм HDD - 1 TB

Склад комплекту:

 • AHD камера COD-631H FullHD 5.0 - 2 шт.
 • AHD камера CDM-233H-IR FullHD 3.4 - 1 шт.
 • AHD реєтратор  ADM-44U FullHD 4.2 - 1 шт.
 • Комбінований кабель коаксиал+живлення на 18 метрів - 3 шт.
 • Блок живлення 12V/5A каб 3 м - 1 шт.
 • Розгалужувач живлення 1x5 - 1 шт.
 • + HDD 1TB для DVR/NVR - 1 шт.

AHD камера COD-631H FullHD 5.0

Матриця: 1/2.8" Full HD PixArt

Роздільна здатність: 2.0 Mp

Об’єктив: 3.6 мм

ІЧ-підсвітка: 30 м

Матеріал корпусу: Метал

Температурний режим: -40 - +60 °C

ДЕТАЛЬНІШЕ

AHD камера CDM-233H-IR FullHD 3.4

Матриця: 1/2.8” Full HD PixArt

Роздільна здатність: 2.0 Mp

Об’єктив: 3.6 мм

ІЧ-підсвітка: 20 м

Матеріал корпусу: Пластик

Температурний режим: +10 - +50 °C

ДЕТАЛЬНІШЕ

AHD реєстратор ADM-44U FullHD 4.2

Кількість каналів: 4

Роздільна здатність: AHD-H/AHD-M 

Підтримка HDD (опціонально): 1

Живлення: 2.0 A

Габарити: 255х236х44 мм

ДЕТАЛЬНІШЕ

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.