Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

Комплект камер AHD-38 и DVR

Комплект аналогових камер для приватного будинку або офісу, парковки, автомийки, неопалюваного складу, гаража і т.д.
видеонаблюдение
Цена 3450,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание

Комплект провідної системи AHD відеоспостереження для невеликих територій: двору приватного будинку або офісу, парковки, автомийки, неопалюваного складу, гаража і т.д. Комплект складається з 2-х HD 720p відеокамер внутрішнього відеоспостереження, 2-х HD 720p відеокамер зовнішнього спостереження і високоякісного гібридного відеореєстратора.

Відеокамери оснащені ІК-підсвічуванням, яка дозволяє вести відеоспостереження навіть в повній темряві. Корпус камери надійно захищений від попадання вологи і витримує температурний режим від -40 ° C до +60 ° C.Запис відеоархіву може вестися постійно, за розкладом або по руху.

За допомогою програмного забезпечення Partizan переглядати відео в архіві або в режимі онлайн можна з як з персонального комп'ютера, так і з мобільних пристроїв (Android | iOS).

Основні особливості комплекту:

  • Камери з роздільною здатністю 1.0 MP
  • Купольні камери для використання всередині приміщень, вуличні камери для використання в неопалюваних приміщеннях або на вулиці
  • Є можливість вести спостереження цілодобово (камери з ІЧ-підсвіткою)
  • Відеокамери з фіксованим кутом огляду (f 2.8 мм)

Склад комплекту:

  • AHD камера COD-331S HD 3.6 - 2 шт.
  • AHD камера CDM-223S-IR HD 3.6 - 2 шт.
  • AHD реєстратор CHD-30S HD 3.2 - 1 шт.
  • Блок живлення 12V/5А - 1 шт.
  • Комбінований кабель коаксіал + живлення на 18 метрів - 4 шт.
  • Розгалужувач живлення PP SPL 1 до 5 - 1 шт.

 

AHD камера COD-331S HD 3.6

Матриця: 1/4” CMOS

Роздільна здатність: 1.0 Mp

Об'єктив: 2.8 мм

ІЧ-підсвітка: до 25 м

Матеріал корпуса: Метал

Температурний режим: -40 - +60

ДЕТАЛЬНІШЕ

AHD камера CDM-223S-IR HD 3.6

Матриця: 1/4" CMOS

Роздільна здатність: 1.0 Mp

Об'єктив: 2.8 мм

ІЧ-підсвітка: 20 м

Матеріал корпуса: Якісний пластик

Температурний режим: +10 - +50 °C

ДЕТАЛЬНІШЕ

AHD реєстратор CHD-30S HD 3.2

Кількість каналів: 4

Роздільна здатність: AHD-M

Підтримка HDD: 1

Живлення: 2.0 A

Габарити: 210х200х49 мм

ДЕТАЛЬНІШЕ

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.