Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

Комплект на 4 камеры Partizan AHD4.4

Комплект видеонаблюдения с разрешением 2 MP FullHD с проводами и блоком питания нужно только, жорсткий диск.
видеонаблюдение
Цена 5320,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание
Комплект проводной системы AHD видеонаблюдения для небольших территорий: двора частного дома или офиса, парковки, автомойки, неотапливаемого склада, гаража и т.д.
Комплект состоит из 4-х AHD видеокамер и высококачественного гибридного видеорегистратора.
Видеокамеры оснащены ИК-подсветкой, которая позволяет вести видеонаблюдение даже в полной темноте. Корпус наружной камеры надежно защищен от попадания влаги и выдерживает температурный режим от -40 °C до +60 °C.
Запись видеоархива может вестись постоянно, по расписанию или по движению.
С помощью программного обеспечения Partizan просматривать видео в архиве или в режиме онлайн можно с как с персонального компьютера, так и с мобильных устройств (Android | iOS).

 

Основные особенности комплекта:

 • камеры с разрешением 2 MP
 • купольные камеры для использования внутри помещений, наружные камеры для использования в неотапливаемых помещениях или на улице
 • есть возможность вести наблюдение круглосуточно (камеры с ИК-подсветкой)
 • объектив камер имеет фиксированное фокусное расстояние - 3,6 мм

Состав комплекта:

 • AHD камера CDM-333H-IR FullHD Metal Kit - 2 шт.
 • AHD камера COD-454HM FullHD Kit - 2 шт.
 • AHD регистратор ADM-44U FullHD 4.0 - 1 шт.
 • комбинированный кабель коаксиал+питание на 18 метров - 4 шт.
 • блок питания 12V/5A - 1 шт.
 • сплиттер - 1 шт.
 • монтажный набор - 1 шт.

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.