Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

IP камера IPO-1SP SE 1.0

Наружна камера для круглосуточного видеонаблюдения – Partizan IPO-1SP SE 1.0 Эта компактная цифровая видеокамера с разрешением в 1.0 Мп, воспроизводит видео качества HD
Цена 1150,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание

Если Вы хотите купить недорогую, но надежную наружную камеру для круглосуточного видеонаблюдения – Partizan IPO-1SP SE 1.0 к вашим услугам. Эта компактная цифровая видеокамера оснащённая современной матрицей 1/4" OmniVision с разрешением в 1.0 Мп, воспроизводит видео качества HD и предназначена для мониторинга в небольших пространствах. Фиксированный фокус обеспечивает панорамный обзор, максимальная детализация изображения доступна на расстоянии 5-ти метров. За счет наличия мощной инфракрасной подсветки предельная дальность обзора составляет 25 метров даже при полном отсутствии освещения. Данная модель генерирует двух потоковое видео, при этом кадровая частота второго потока составляет 6 кадров в секунду, что в свою очередь, позволяет снизить нагрузку на сеть и предполагает экономию места на диске при записи. Устройство рассчитано на работу в разнообразных погодных условиях, в температурном диапазоне от -40 до +60 градусов Цельсия. Корпус камеры изготовлен из ударопрочного металла с высоким уровнем защиты от влаги и пыли.

Нужна модель для наружного видеонаблюдения с улучшенным качеством изображения? Купите IPO-1SP POE 1.0 с разрешением на 1.3 мегапикселя.

Основные характеристики

Матрица: 1/4” OmniVision
Разрешение: 1.0 Mp (HD 720p ). Обзор небольших пространств, различимы лица и крупные объекты.
Встроенный объектив: фиксированный, f=3.6 mm. Широкий угол, максимальное качество изображения на расстоянии около 5м.
Видимость в полной темноте: до 25м
Материал корпуса: ударопрочный металл
Защита корпуса: IP66 (защита от пыли и влаги. Установка на улице или в промышленных помещениях)
Электропитание камеры: DC 12V, 0.5A
Температурный режим: -40 - +60 °C
Дополнительные преимущества: - дополнительный поток с 6 кадров в секунду; он имеет более низкую нагрузку на сеть и требует меньше места для изображения на жестком диске;
- ONVIF 2.4+;
- 3 года гарантии.

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.