Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

IP камера IPO-2SP POE 3.0

Оптимальное решение для наружного видеонаблюдения в любое время суток. Эта IP камера создана на базе высокотехнологичной матрицы 1/2.8″ Full HD Sony Ultra с разрешением 2.0 Мп.
Цена 1950,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание

Оптимальное решение для наружного видеонаблюдения в любое время суток. Эта IP камера создана на базе высокотехнологичной матрицы 1/2.8″ Full HD Sony Ultra с разрешением 2.0 Мп. Устройство предоставляет качественный обзор разнообразных пространств, возможность распознавать лица и номера автомобилей. Фиксированный фокус обеспечивает широкий угол наблюдения, максимальная детализация изображения доступна на расстоянии 3-х метров. Для работы при отсутствии освещения камера оборудована системой инфракрасной подсветки, позволяющей наблюдать за объектами на расстоянии до 30 метров. В этой модели предусмотрено использование 2-х вариантов источников питания, в том числе, возможность получения питания через кабель передачи данных.

Корпус камеры изготовлен из ударопрочного металла и имеет высокий класс защиты от пыли и влаги - IP66. Устройство рассчитано на работу в разнообразных погодных условиях, в температурном диапазоне от -40 до +60 градусов Цельсия.

Основные характеристики

Матрица: 1/2.8 "Full HD Sony Ultra (Japan)
Разрешение: 2.0 Mp (Full HD 1080p). Качественный обзор различных пространств, четко видны лица и номера автомобилей.
Встроенный объектив: фиксированный, f=3.6 mm. Широкий угол, максимальное качество изображения на расстоянии около 5м.
Видимость в полной темноте: до 30 м
Материал корпуса: ударопрочный металл
Защита корпуса: IP66 (защита от пыли и влаги. Установка на улице или в промышленных помещениях)
Электропитание камеры: POE (видео и питание по одному кабелю) или DC 12V, 0.5A
Температурный режим: -40 - +60 °C
Дополнительные преимущества: - ONVIF 2.4+; 
- 3 года гарантии.

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.