Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

Регистратор NVD-411 POE 1.0

Видеорегистратор оборудован встроеным PoE-свитчем на 4 канала с разрешением 2.0 Mp (камеры). Классический кодек сжатия H.264
Цена 2150,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание
К этому многофункциональному IP-видеорегистратору можно подключить до 4-x видеокамер с разрешением 2.0 Mp. Устройство проводит одновременную запись по всем каналам наблюдения в режиме реального времени. Четыре режима записи: постоянная, по тревоге, по движению или по расписаню, - предоставляют возможность настроить систему видеонаблюдения под определенные задачи в каждый отдельный промежуток времени. Предусмотрено резервное копирование на USB носители. За счет стандартного (классический Н.264) кодека сжатия Вы сможете получить видеофайлы небольшого размера без потери качества изображения. Управлять по сети можно с любого уголка мира. Современное программное обеспечение включает удобный конфигуратор и систему мониторинга CMS. Сетевой интерфейс Ethernet 10/100Base-T обеспечивает надежное защищенное соединение с оптимальной скоростью передачи данных, максимальное значение которой достигает 100 Мбит/с.
Видеорегистратор оборудован встроенным PoE-свитчем на 4 канала (камеры). Это позволит подключить каждую IP-камеру напрямую к регистратору всего одним Ethernet-кабелем, по которому будет одновременно передаваться видеосигнал и электропитание.
Поддерживаемое количество камер*разрешение записи@кадров в секунду:
4x2Mp@25
Поддержка POE:
4 независимых PoE портов. Видеорегистратор оборудован встроеным PoE-свитчем на 4 канала (камеры). Это позволит подключить каждую IP-камеру напрямую к регистратору всего одним Ethernet-кабелем, по которому будет одновременно передаваться видеосигнал и электропитание.
Метод сжатия:
H.264. Классический кодек сжатия H.264 позволяет сохранить высокое качество изображения при относительно небольшом размере видеофайла
Аудио входы/выходы:
-/-
Видео выходы:
1xVGA, 1xHDMI
Поддерживаемый HDD (в комплект не входит):
1хSATA HDD ≤ 6Tb. Более детально см. в таблице расчета видеоархива
Сетевой интерфейс:
Ethernet 10/100Base-T
Способ управления:
USB мышь, пульт ДУ, сеть
Рабочая температура, °C:
0 - +50
Габариты:
210мм*200мм*45мм, 900г
Материал корпуса:
Пластик
Дополнительные преимущества:
- ONVIF;
- 3 года гарантии;

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.