Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

IP комплект Partizan 4

Комплект проводной системы IP видеонаблюдения 2MP Full HD для небольших помещений: офиса, частного дома, небольшого склада, отеля, ресторана, магазина с HDD 2TB
Цена 11993,00 ₴
Скидка
Цена / кг:
Описание

Комплект проводной системы IP видеонаблюдения для небольших помещений: офиса, частного дома, небольшого склада, отеля, ресторана, магазина и т.д. Комплект состоит из 4-х HD видеокамер и высококачественного IP видеорегистратора. Видеокамеры оснащены ИК-подсветкой, которая позволяет вести видеонаблюдение даже в полной темноте.

Камеры и регистратор поддерживают технологию POE, поэтому не нужно использовать дополнительно блоки питания и протягивать кабельные трассы.

Запись видеоархива может вестись постоянно, по расписанию или по движению.

С помощью программного обеспечения Partizan просматривать видео в архиве или в режиме онлайн можно с как с персонального компьютера, так и с мобильных устройств (Android | iOS).

Основные особенности комплекта:

  • камеры с разришением 2.0MP
  • для использования внутри помещений
  • есть возможность вести наблюдение круглосуточно (камеры с ИК-подсветкой)
  • видеокамеры с фиксированным углом обзора (f 2.8 mm)
  • объем HDD - 2 TB. Постоянная запись со всех камер - примерно 1 недели архива. Запись по движению (средняя интенсивность) - примерно 2 недели архива

Состав комплекта: 

  • IP камера IPD-2SP-IR POE 2.1 - 4 шт
  • IP регистратор NVD-411 POE 1.0 - 1 шт
  • Патч-корд cat5e UTP 20м - 4 шт.
  • Патч-корд cat5e UTP 1м - 1 шт.
  • + HDD 2TB для DVR/NVR - 1 шт.

 

IP камера IPD-2SP-IR POE 2.1

Матрица: 1/2.8″ Full HD Sony Ultra (Japan)

Разрешение: 2.0 Mp

Объектив: 2.8 мм

ИК-подсветка: 25 м

Материал корпуса: Металл

Температурный режим: -20 - +55 °C

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.