Системы видеонаблюдения для дому дачи и бизнеса.

Киев обл. Белая Церковь та район

тел. 0502514406   тел. 097-7-66-00-67 

sales@tehnodron.in.ua

наклейка внимание видеонаблюдениеЕсли вам надоело переживать за свое имущество, в свое отсутствие, и хотите контролировать его круглосуточно записью 24/7. С возможностью просмотра через интернет с любой точки мира, тогда мы к вашим услугам.

ведутся роботі по установке камерМы устанавливаем камеры видеонаблюдения как AHD так и IP камер, дешёвых и дорогих систем видеонаблюдения. В киевской области Белой Церкви, Сквире, Фастове

Обладнання для відеоспостереження

18. 05. 24
posted by: Super User
Просмотров: 63

Задавшись цілюю встановити відеоспостередення потрібно розуміти, з яких коплектуючих воно складається. Для того, щоб мати можливість висловить свої побажання при замовленні системи спостереження


Отже відеоспостереження сладається з такго обладнання:

1. Відеорегистратор;

2. Жорсткий диск HDD;

3. Камери;

4. Монітор;

5. Блок живлення;

6. Провод;

7. UPS (безперебійне живлення);

8. Комутатор (для цифрових камер);

схема відеоспостереження
схема

1. Відеореєстратор - це пристрій який записує, зберігає, та відтворює записане відео. Переглядать записане відео можна підключивши монітор. Або підєднатись компютером (телефоном чи планшетом) локально. Чи віддалено з будь якої точки планети. 

 2. Жорсткий диск HDD - це пристрій на якому зберігається інформація. Обєм памяті, впливає на термін запису, чим більший обєм памяті ти довше запис.

3. Камери - це пристрій який перетворює оптичне зображення в електричні сигнали. За допомогою світлочутливої матриці. Від якості матриці залежить чіткість і якість отриманого зображення.

4. Монитор - це пристрій який відтвоює зображення.

5. Блок живлення - пристрій який перетворює мережеві 220В в 12 для живлення камер спостереження.

6. Провод - зад допомогою провода відбувається передача сигналу і живлення від відеорегістратора до комер. Часто зустрічається передача відео-сигналу черех мережі WIFI. Але WIFI діапазон сильно зашумлений і дуже багато завад (помех). З іншої сторони до камер потрібно протягувать живлення і всерівно від кабелю нікуди не дітись.

7. UPS (безперебійне живлення)- пристій для живлення системи спостереження коли нема централізованого постачання. Тривалість залежить від акумулятора який стоїть всередині.

8. Комутатор (для цифрових камер) - пристрій призначений для обєднання камер спостереження в одну мережу для подальшого використання 

установка камер

 Ми, надаємо камери відеоспостереження в Білій Церкві для кінцевого користувача та установників (аналогового відеоспостереження, 720p, HD, Full HD та цифрового IP). Ми надаємо камери спостереження для дома, офісу, підприємств та бізнесу в Білій Церкві.   Також ми можемо забезпечити аксесуарами такими як роз'єми, інструменти, кабелі та ін. Системи відеоспостереження, які, підтримують віддалений перегляд через інтернет, невід'ємний аспект нашої роботи. Всі наші системи, містять в собі програмне забезпечення яке працює на Mac і Windows. А також, програми для перегляду на мобільних пристроях iPhone, iPad і Android. Сумісні з програмним забезпеченням інших виробників через протокол ONVIF.