Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Обладнання для відеоспостереження

18. 05. 24
posted by: Super User
Просмотров: 153

Задавшись цілюю встановити відеоспостередення потрібно розуміти, з яких коплектуючих воно складається. Для того, щоб мати можливість висловить свої побажання при замовленні системи спостереження


Отже відеоспостереження сладається з такго обладнання:

1. Відеорегистратор;

2. Жорсткий диск HDD;

3. Камери;

4. Монітор;

5. Блок живлення;

6. Провод;

7. UPS (безперебійне живлення);

8. Комутатор (для цифрових камер);

схема відеоспостереження
схема

1. Відеореєстратор - це пристрій який записує, зберігає, та відтворює записане відео. Переглядать записане відео можна підключивши монітор. Або підєднатись компютером (телефоном чи планшетом) локально. Чи віддалено з будь якої точки планети. 

 2. Жорсткий диск HDD - це пристрій на якому зберігається інформація. Обєм памяті, впливає на термін запису, чим більший обєм памяті ти довше запис.

3. Камери - це пристрій який перетворює оптичне зображення в електричні сигнали. За допомогою світлочутливої матриці. Від якості матриці залежить чіткість і якість отриманого зображення.

4. Монитор - це пристрій який відтвоює зображення.

5. Блок живлення - пристрій який перетворює мережеві 220В в 12 для живлення камер спостереження.

6. Провод - зад допомогою провода відбувається передача сигналу і живлення від відеорегістратора до комер. Часто зустрічається передача відео-сигналу черех мережі WIFI. Але WIFI діапазон сильно зашумлений і дуже багато завад (помех). З іншої сторони до камер потрібно протягувать живлення і всерівно від кабелю нікуди не дітись.

7. UPS (безперебійне живлення)- пристій для живлення системи спостереження коли нема централізованого постачання. Тривалість залежить від акумулятора який стоїть всередині.

8. Комутатор (для цифрових камер) - пристрій призначений для обєднання камер спостереження в одну мережу для подальшого використання