Системы видеонаблюдения для дому дачи и бизнеса.

Киев обл. Белая Церковь та район

тел. 0502514406   тел. 097-7-66-00-67 

sales@tehnodron.in.ua

наклейка внимание видеонаблюдениеЕсли вам надоело переживать за свое имущество, в свое отсутствие, и хотите контролировать его круглосуточно записью 24/7. С возможностью просмотра через интернет с любой точки мира, тогда мы к вашим услугам.

ведутся роботі по установке камерМы устанавливаем камеры видеонаблюдения как AHD так и IP камер, дешёвых и дорогих систем видеонаблюдения. В киевской области Белой Церкви, Сквире, Фастове

3 кроки до встановлення відеоспостереження

18. 05. 06
posted by: Super User
Просмотров: 44

Отже, ви вирішили встановити відеоспостереження перш за все Ви повинні визначити.
1. Де будуть встановлюватись камери спостереження.

   Від цього залежить якість зображення з камер. Можна підібрати камери саме ті які вам потрібні. Наприклад, для дачних ділянок, де відеоспостереження буде встановлено просто за наглядом господарства. То підійдуть камери з розширенням 1Mp 1280х720р (HD). Цього досить щоб відрізнить людей, та об'єкти. А для ювелірних магазинів де потрібно наглядати за маленькими, деталями краще підійдуть камери з розширенням 4Mp 2560×1440р (QHD).
   Для кожного замовлення формується індивідуальні комплекти відеоспостереження звідси вираховуються і ціни. В залежності від побажань замовника.2. Який бюджет.
    Від цього залежить який тип відеоспостереження вам запропонують їх всього два типи цифровий та аналоговий.
   Чим вони відрізняються?
Аналоговий тип відеоспостереження це простий тип передачі картинки, який видає картинку без затримок. Оскільки аналогова технологія не обробляє картинку, а відразу передає на пристрій запису чи відтворення. З мінусів це те, що на цю технологію дуже впливають шуми особливо від електромагнітних хвиль прокладені поруч токоведучі мережі, трансформаторні підстанції та ін. Хоч є методи захисту від завад, але вони не завжди в змозі в повному обсязі їх усунуть
   Цифровий тип це такий тип при якому картинка проходить обробку зображення на усунення шумів, корекцію кольору, цим зумовлено невеликі затримки з відбивання, але з якісною картинкою. Має власний WEB інтерфейс, більш гнучке налаштування кожної камери окремо, навіть можна ставити в різних
точках земної кулі, але записувати на один пристрій

3. Хто буде встановлювати та займатись закупкою системи відеоспостереженням?
   Найкраще звернутись до спеціалізованої компанії яка вам спроектує всю систему відеоспостереження. Також допоможе закупити ваше замовлення в офіційного дилера (можливо навіть з знижкою). Це допоможе в обслуговуванні закупленого обладнання.       Оскільки все закуплено в одного бренду, воно між собою сумісне, та на офіційній гарантії. З подальшим безкоштовним обслуговуванням.


www.tehnodron.in.ua Наша компанія працює офіційно з різними брендами, такими як Partizan, Tecsar, Ubnt, Dahua, Hikvision про, що має відповідні сертифікати.   Ми надаємо, безкоштовну консультацію, через телефон. А при виїзду на об'єкт складаємо, проект та смету на відеоспостереження. При погодженні смети ми замовляємо обладнання, доставка відбувається зручною транспортною компанією. Де ви можете його самостійно оплатить та забрати. А по завершенні монтажних робіт і перевіркою всієї системи Ви оплачуєте роботу майстрів.

установка камер

 Ми, надаємо камери відеоспостереження в Білій Церкві для кінцевого користувача та установників (аналогового відеоспостереження, 720p, HD, Full HD та цифрового IP). Ми надаємо камери спостереження для дома, офісу, підприємств та бізнесу в Білій Церкві.   Також ми можемо забезпечити аксесуарами такими як роз'єми, інструменти, кабелі та ін. Системи відеоспостереження, які, підтримують віддалений перегляд через інтернет, невід'ємний аспект нашої роботи. Всі наші системи, містять в собі програмне забезпечення яке працює на Mac і Windows. А також, програми для перегляду на мобільних пристроях iPhone, iPad і Android. Сумісні з програмним забезпеченням інших виробників через протокол ONVIF.