Встановлюєм  відеоспостереження  в Білій Церкві, Фастові, Сквирі, Володарці, Таращі, Шкарівці, Фурсах Та  забезпечуїм  обладнанням в  повному обсязі  ( аналогового відеоспостереження 720p,  FullHD та  цифрового IP ). Всановлюїм  камери  спостереження в будинках, дачах, офісах, підприємствах. Ми дамо консультацію стосовно  найкращого виріанту, який підходть саме для вас

ТЕЛ. +380502514406  ТЕЛ. +38097-7-66-00-67 SALES@TEHNODRON.IN.UA

Послуги по встановленню відеоспостереження

Ціни на встановлення відеоспостереження

19. 02. 12
posted by: dabik1
Просмотров: 234

Установка камер видеонаблюдения казалось бы несложной задачей но при проектировке нужно учитывать  множество нюансов таких как:

Что лучше аналоговое или цифровое или что именно подходит для ваших потребностей. Нужно учесть тип кабеля, который нужен для той или иной системы видеонаблюдения. Установка камер в среднем стоит 20-30 % от стоимости оборудования. А именно сюда входит прокладка кабеля, установка камер, крепежи, настройка камер и регистратора. Роутера для удаленного просмотра, и самого устройства с которого будем смотреть видео  с камер

 

Ціни на встановлення відеоспостереження

Установка и настройка видеокамер

Установка видеокамер в помещении                300 грн

Установка видеокамеры на улице                    350 грн

Установка видеокамеры радиоканальной       300 грн 

Установка поворотной камеры (PTZ) в

помещении                                                             400грн

Установка поворотной камеры (PTZ)

на улице                                                                   500грн

Установка видеорегистратора до 4 каналов     200грн

Установка видеорегистратора до 8 каналов     250грн

Установка видеорегистратора до 16 каналов   300грн

Установка видеорегистратора до 32 каналов   400грн

Установка доступа к системе через интернет   200грн

установка камер

При зверненні до нас, ми вас проконсультуїм стосовно вибору обладнання. Підберем найкраще, яке підходить саме для ваших потреб, та щоб ви непереплачували за обладнання. Все обладнання закуповуїться в офіційного дистрибютора, з гарантією, від 1го року до 5років (в залежності від виробника) та післягарантійним ремонтом.

Тривалість відзнятого відео камерою спостереження, залежить від самої камери. А саме чим краща якість зображення тим більше памяті буде використано. Але з новими стандартами стиснення, нові моделі камер можуть не перегружать память на жорсткому жиску. А жорсткий диск, на якому зберігається  відзняте відео підбирається теж індивідуально, під кожне замовлення окремо.

Всі системи відеоспостереження підтримують вітдалений перегляд через інтернет. Буть-де, при наявності інтернету ви можете переглядать online встановлені камери спостереження. Все обладнання підтримує програмне забезпечення як на Mac так і на Windows. А також на мобільних пристроях Android, iPhone. Також камери сумісні з програмним забезпеченням різних виробників. Камери які мають монтуватись на вулиці, зроблені в антивандальному корпусі, підвішуються на достатній висоті, щоб їх не можна було б достать, і збить. Витримують низьку температу завдяки внутрішньому підігріву. А камери для внутрішнього монтажа можна вибрать окремо як антивандальні так і в звичайному пластиковому корпусі. В залежності від потреби замовника. 

При великій відстані, між камерами спостереження, а це більше ніж 150м, ми використовуєм оптичні кабелі звязку. за допомогою них можна забути про відстань. І змонтувати відеоспостереження без втрат. Якщо, можливості прокладки оптичного кабелю нема то на допомогу приходить бездротові WIFI, WIMAX технології. Ми без проблем пожим і вмієм працювати з оптичним кабелем, та налаштуєм WIFI, WIMAX антени.